nevim, jak to nazvat. asi Itálie, ale to neni originální.

15. února 2014 v 22:10 | Sandra Jean Johnson |  Diary.
Itálie. tyvole, to už jsem myslela, že mě nic nepřekvapí. a stalo se, a já tu teď sedim s otevřenym deníkem (má titul "Věci, který nenávidim s občasnýma vyjímkama na to, co nemam ráda", hhh so funny) a snažim se vzpomenout, co jsem za ten tejden dělala zajímavýho. nic.
když jsme přijížděli(devět hodin v autě, jak jsem to přežila, to nevim), všude byla mlha a bylo celkem stabilně hnusně v Rakouskejch i Italskejch Alpách. mimochodem, v Itálii jsou dost debilní benzínky. hodinový šplhání do kopce se asi vyplatily, protože když pominete ty hodiny mačkání v autě, nulovou viditelnost a vytáhnete z toho těch deset vteřin, kdy svítilo sluníčko, byl to kurva dobrej pohled. jo, až včera jsem si uvědomila, že ty hory mam před čumákem, a fakt se mi tam odsud nechtělo. pak jsem si vzpomněla na tumblr a youtube a všechno bylo pryč:)
pokoj byl příjemnej, prostornej a byl z něj hezkej výhled. to mě překvapilo.
v Itálii jsou narozdíl od Český republiky hrozně milí lidi. když sebou říznete na svahu (což se mi stalo jenom jednou, jsem na sebe hrdá), nezastaví dvacet čísel nad váma a nevohodí vás sněhem, ale zastaví před váma, zvednou vás a pokud jste tak skušený lyžaři, že se vám podaří rozepnout si lyže, oklepaj vám lyžáky a pomůžou vám se znova obout. přitom vás ještě naučí Italsky, protože jo, v Itálii nikdo anglicky neumí. když chtěj, abyste přeparkovali auto, protože tam nějak překáží, dojdou vám do pokoje a dopodrobna vám vysvětlí, proč ho potřebujou přeparkovat.
nadruhou stranu, tátovi tam někdo ukradl lyže.
za těch šest dní tam jsem se naučila asi tohle- je lepší někoho přejet, než být někým přejeta. mimo lyžování tam nebylo nic moc co dělat, takže jsem přečetla skoro celý Společenstvo Prstenu, což bych za normálních podmínek četla si tak, umm, celej život. a taky popsala milion stránek v deníku.
pátej den mě rodina donutila FAKT lyžovat. předtim jsem dvakrát sjela svah a dál jsem na to srala, protože na Aragorna nikdo nemá. a já ráda čtu.
pátej den mě donutili vyškrábat se na černou sjezdovku. já nevim, jestli je za to miluju, nebo nenávidim, protože (HÁ, PROŠLA JSEM SMRTÍ A MRAZEM A POŘÁD ŽIJU, dejte mi bílej plášť a říkejte mi Gandalf.), jo, ten sjezd byl děsivej, ale ten pohled z lanovky nezapomenutelnej. a člověka, kterýho nerozbrečel pohřeb vlastního dědy, nakonec rozbrečí pohled na Alpy, na terén, kterej nenávidí. oh god.
vždycky, když bylo hnusně, vzpomněla jsem si na našeho fyzikáře a řekla jsi, že má taky hnusný počasí, a díkybohu jsem ho tam nepotkala, ačkoliv mě v pátek varoval, že se tam určitě někde sejdeme.
vlastně, jak jsem tak seděla na tý lanovce, myslim, že jsem chápala ty lidi, který se vzdaj nějaký životní kariéry a celej život stráví v boudě pod lanovkou, kde strkaj lidem lanovky pod prdele. jo kurva, chápala jsem je.
takže, co jsem dělala poslední týden? nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertexago Albertexago | E-mail | Web | 3. června 2018 v 1:35 | Reagovat

The prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections from other regions of the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some in the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations each week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should go for prostate examination one or more times annually.

2 AGoanibiaForgo AGoanibiaForgo | E-mail | Web | 9. října 2018 v 0:41 | Reagovat

Poids est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-jeux/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama