i'm back.

7. února 2014 v 16:28 | Sandra Jean Johnson |  Diary.
uhvusrhyiuhizbsvbhubvuhbhu jarňáky. Itálie. lyžování. tejden bez písniček a American Horror Stories. miliony a miliony držkopádů. biliony pokusů o zvednutí se ze sjezdovky. chci kapesník.
moje představa o nádhernym tejdnu bez lidí, zvířat, dementních projektech o věcech menších než jeden milimetr se rozplynula. krása.
rozplynula se už včera, o dějáku. jsem vážně zvědavá, jestli někde v tý Itálii chytnu wifinu. už takhle to nedávam ve škole, když neslyšim dlouho hudbu, netušim, jak to přežiju tejden. ale fakt, kdo přišel s tak debilnim nápadem, zakázat mobily v celym areálu školy? prostě seberte mobily idiotum a nechte žít psychicky narušený stvoření jedinym způsobem, kvůli kterýmu tu ještě jsou. NECHTE MĚ KURVA PUSTIT SI MUZIKU, dankešn.
minulej rok jsem měla 28 úžasnejch kámošů. vypnutej mozek. odpornej hudební vkus. sklony ke kopírování všeho co bylo "in".
teď je to všechno jinak, upřímně, za těch posledních pár měsíců za mnou nikdo... ale hovno, NIKDY za mnou nikdo nepřišel a nezaptal se mě, jestli je to ok. NIKDY. destroy yourself and see who gives a fuck. dalších 28 forem života, který mě poslaly doprdele s tim že "má krámy, nech jí bejt."
drazí spolužáci, mít krámy půl roku nejde, i kdyby to byla hezká výmluva a podklad k mýmu chování.
co mam udělat proto, abych mohla legálně zabíjet? dát se k mafiánum? možná. každopádně, už mam svuj deathnote. možná svejch 10 táců co šetřim utratim za fakt dobrej fetiš, budu přepadávat lidi na ulicích a střílet z kuličkovky v obchodech. nikdo mě nikdy nenajde, protože budu krást jedině v jednodílnym obleku umírajícího kuřete. to by bylo fajn.
oh god, proč tu vlastně jsem? nebaví mě to tu, bez připojení k internetu nežiju a školu projíždim. lidi si ze mě dělaj prdel, neumim mluvit nahlas, nemam tušení, jak si koupit lístek na vlak. přesto nějak nemam chuť to vzdát, možná proto, abych to těm bezmozkovejm individuim za dvacet let na třídnim srazu natřela. přijela bych tam v Range roveru, měla kvalitní sluchátka, dokonalý zelený vlasy, spoustu tetování a martensky. MARTENSKY. zase by si ze mě dělali prdel a pomlouvali, ale mě by to bylo upřímně uprdele, protože noacokurva? byla bych prostě perfektní sráč, srala bych všechny a na všechny, po všech stránká dokonalá, nejslavnější rocková hvězda na světě. a všichni by padli na prdel. a byla by to slušná řacha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama