who needs friends?!?!?

7. ledna 2014 v 17:35 | Sandra Jean Johnson |  Diary.
aby to nevyznělo, že nemam žádný- mam 3 . hustý. a pak ty imaginární, co bych za to dala, aby byli skutečný.
pár let jsem si kolem sebe budovala svět, ve kterym mě má každej rád a ve kterym je všechno super. znáte to, sedmikrásky, duhy, jednorožci, živý Haribo medvídci a ostatní bullshity. je krutý, jak teď vidim, že je to asi fakt jenom představa a dost to bolí. kdyby moje plakáty na stěnách mohly mluvit, dozvěděli byste se o mě spostu věcí, který o sobě sama nevim. další z mejch nesplnitelnejch snů je ten, že se s těmahle lidma z plakátů jednou potkam a řeknu jim do jejich skutečnejch očí to, co jim říkam jedenkrát nebo dvakrát tejdně, záleží na tom, jak blbě na tom jsem. jednou chci slyšet tu větu "darling, you'll be okay(:". z magneťáku mě to už nebaví. vyvolává to ve mě pocit, že je to jenom další z nesplnitelnech tužeb, který maj miliony dalších holek. chci kapesník.
v životě potřebuju někoho, kdo by beze mě nedokázal žít, proto si kupuju tolik zvířat. dva dny jim nevyměníš vodu, chcípnou. jsou na mě závislí, to mě teší, díky za vaší existenci, Bubblegum, Shadow a Mitchi. jak tak dospívam, slyšim znova ty větičky "nejlepší kámošky navždycky", pořád dokola v mý hlavě a říkam si, že jsem to asi pěkně posrala. fascinuje mě, jak si nikoho nevážim tak, jak by si pravděpodobně zasloužil. ze ztráty každýho člověka, kterýho jsem doteď poznala, bych se do dvou dnů oklepala a šla dál. nebo do dvou hodin? neumim se do lidí vcítit a neznam pravidla společnosti. a víte co? mě to nevadí. stejně ty znalosti (kdybych je měla) nikdy nevyužiju, so what.
lidé se ptají(kurva, ta zní jako z nějaký reportáže TV Nova) bez čeho nedokážete žít" a my odpovídáme "PŘÁTELÉ!", ale zkusili jsme někdy žít bez přátel? pravděpodobně ne, "to bysme totiž už něžili". bez přátel se dá žít. jsem toho důkazem. moje přátele nahrazujou čtyři bílý stěny, internet, tiskárna, lepící páska a Sempiternal. nestěžuju si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama