sweet motherfucker.

18. ledna 2014 v 12:01 | Sandra Jean Johnson |  Diary.
nevim, jak začít tenhle článek. přesto si myslim, že by měl mít nějakej úvod, ať dlouhej nebo krátkej. lidi už mě vytočilil na maximální úroveň. neuvěřitelně me sere, jak každý půl hodiny mění názory, každej den se jim líbí něco jinýho, všichni maj neskutečný deprese a všichni jsou pesimisti. řadíte se k nim? fajn, v tom případě vás nenávidim. druhá věc je škola. nenávidim jí a přesto vim, že jí v životě budu kurva potřebovat, pokud se chci dostat tam, kam chci. debilní učitelé. proč mi nikdo nevěří, když říkám, že nemam oblíbenýho učitele? protože škola je přece fajn. všichni chodíme do školy rádi. co na tom, jestli tam máš nebo nemáš kámoše a ze školy samotný je ti na blití, do školy chodí každý normální dítě rádo. já nejsem normální a nejsem dítě. pořád říkáte, jak na věku nezáleží a pak z vás vyletí takováhle sračka. někdo 11ti letej může být rozumnější než vy. si to uvědomte.
proč mi rodiče říkaj, jak si mam opravit známky? pořád čekam na ten moment, kdy se mi bude hodit to, že znam ptáky otevřený krajiny. nastane někdy ten moment, chvíle prozření, cokoliv, kdy budu vědět, že jsem se to neučila jak píča celej víkend? proč mam znát něco, co nikdy v životě potřebovat nebudu?!
teď se dostávam k tý podstatný části. to já. jo, to já. já jsem ten zmrd, kterej se na vás vysere při první příležitosti, když vám napíšu, že mi chybíte, nemyslim to vážně, když si u mě vylejváte srdíčko, možná vam říkam jak všechno bude v pohodě, ale v duchu si říkam, jak jste všichni dementní. protože proč? protože fakt všechno bude v pohodě. u vás jo. já jsem ten zmrd, kterej si ničeho neváží a váží zároveň. neustále si protiřečim. lidi mi říkaj, že jsem drzá. ne, to jenom oni nejsou schopný přijmout, že se někdo umí vyjádřit, zvlášť, když je tak 2x mladší než oni. u vás bude všechno v pohodě. já si vždycky najdu něco, nad čim budu přemejšlet. na pohádky nevěřim, všechno skončí ve sračkách. říkaj, že mam vidět i to dobrý. kde?, když všude kolem mě jsou debilové.
až vy všichni budete bezstarostně umírat a odcházet někam k druhýmu břehu, zbudeme tu my. my, divný holky z blog.cz, bez blogů o krásnejch jarních střizích a letnim líčení. hezká budoucnost.
je rok 2014, rok kdy vyjde spoustu novejch alb, BMTH budou na Brutal Assaultu a Of Mice & Men pojedou na turná kolem světa. rok, ve kterym bude mít Quentin Tarantino další film a na konci tohohle roku bude poslední Hobit(ani nevim, jestli ho fakt chci vidět). takže, myslim, že motivaci pro přežití tohohle roku částečně mam. Let's live!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama