i killed originality.

6. ledna 2014 v 9:08 | Sandra Jean Johnson |  These shits I hate.
kurva, chci bejt adoptovaná, vychovaná vlkama a žrát lidský mrtvoly, nebo něco podobnýho, abych měla pro lidi důvod, proč se chovam, jak se chovam. myslim důvod, kterej by pochopili za 30 vteřin, ne za 30 let. možná, kdybych jim řekla ty důvody nahoře, nechali by mě bejt.
pořád melou o tom, jak je odlišnost důležitá a že berou jako komplimenty, když jim někdo řekne, že jsou divný. pak, když jim to fakt někdo řekne(to většinou já), můžou se z toho posrat strachy, že je náhodou někdo nebude mít rád/se do nich nikdo nezamiluje na první pohled. následuje skupování tuctovejch krámů, který najdete všude na světě. nelíbí se mi to, ale je to mainstream. tak proč za to nefláknout tři stovky, že? tyhle lidi nemaj naprostou představu o tom, kdo jsou. neudělalas úkol? nevadí, taky jsem se na něj vysrala, budem blbý ve dvou. tahle holka sdílela obrázek anorektičky? proč ne, anorexie je evidentně fajn, sdílim dál. tenhle zpěvák je celej potetovanej? okej, holky na něj asi letěj, jdu si nechat vytetovat třeba obří telletubbies nebo jak se to píše přes celou prdel.
celej den postujou fotky s nápisem "yolo", "swag", "psycho" a já nevim co ještě, zakládaj depresivní tumblry a k tomu tam namrdaj písničky od 1direction.
až mě ozáří radioaktivní paprsky, nebo nedejbože vylovim zlatou rybku, budu mít jedno přání-rozkopat tu vydlabanou dýni, kterou pyšně nazývá hlava, každýmu, kdo se vyfotí s pořezanejma rukama. a ještě něco, od pátý třídy nesnášim dýně, těšte se.

btw, dělala jsem testy, jestli jsem introvert nebo extrovert. vyšlo mi z 76% introvert, což překvapilo celou mojí rodinu. takže asi fakt umim svoje pocity dobře skrejvat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama