fucking mist, fucking mist everywhere.

8. ledna 2014 v 22:03 | Sandra Jean Johnson |  Diary.
jsem nemocná. to tou zimou, nesnášim dlouhý zimní večery od tří odpoledne. celej den bych spala, četla, jedla, psala, kreslila, poslouchala písničky. nechci vidět nikoho jinýho, než svojí kočku. a toho Kiliho kdyby to šlo, děkuju.
bezinkovej čaj funguje líp, než Big Shock, zvlášť, když ho vypijete dva litry. díky němu a Nurofenu jsem přežila poslední tři dny. za ty skoro tři týdny, co jsem byla doma a vylezla z baráku dvakrát, mi zbledla kůže, takže perfektně vidim svoje žíly. moje oči znovu nabíraj plnou barvu-pravý je víc a víc zelený a levý má teď tmavě modrej odstín. na fialový kruhy pod nima jsem si už zvykla, jako by ke mě patřily. vlasy mam ještě víc matný a zlámaný, než jindy. nevadí mi to, stejně mě nikdo nevidí. když se v lednu podívam z okna, normálně vidim sousedovic barák a údolí. teď vidim jenom zkurvenou mlhu, která je tam od chvíle, co je světlo do doby, kdy začíná tmavnou nebe. je to na hovno a mě z toho bolí hlava.
od září jsem pořád unavená. ze školy, z našich dementních učitelů, který na nás totálně serou, z mojí matky, která prakticky čeká, až ji vyhodí z práce a vztek si vybíjí na dětech, z mejch bratrů, který jsou extrémně otravný a ze mě samotný je mi na blití, že můžu až tak nemít ráda svojí rodinu. mamce to neulehčuju. nenávidim se za to, ale nemůžu slyšet, jak na mě a bráchy řve kvůli každý píčovině. dneská ráno na mě řvala, myslela jsem, že budu brečet. zítra pravděpodobně taky, to už se asi fakt rozpláču, i když vim že nesmim.
v úterý jsem byla na odběrech krve. když jsem šla do tý místnosti, procházela jsem kolem psychologie. asi bych si tam měla zajít, jenom abych věděla, jestli to potřebuju. chci tam zajít. ale dělá mi problém mluvit jenom o svejch domácích úkolech, už si představuju, jak bych musela vyprávět o škole. když mi pustili žilou, neuvěřitelně se mi ulevilo. i když sestřičce, která mi tu krev odebírala, bych ty žíly nejradši zpřetrhala. takže tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama